Onlangs heb ik mijn slaapkamer een metamorfose gegeven. Niet heel ingewikkeld hoor, er zijn geen muren verplaatst en ook hoefde de kwast er niet aan te pas komen. Maar ik heb wel de boel omgegooid en nieuwe spullen gekocht. Kast, bed, raambekleding en… 3 nieuwe, mooie lampen! Van Directlampen.nl mag ik 1 van jullie blij maken met een van deze 3 lampen. Welke zou jij kiezen?
Goede verlichting in je huis is erg belangrijk. Het kan voor een gezellige sfeer zorgen maar verlichting heeft ook een functioneel karakter: je wilt bij het licht kunnen lezen maar ook bijvoorbeeld kunnen stofzuigen.
In mijn slaapkamer hingen aan mijn bed een paar krakkemikkige spotjes waarvan het mechanisme gesneuveld was zodat ze alleen maar naar de muur schenen. Nee, dat is niet lekker lezen. De “grote lamp” aan het plafond was een plaatje. Zo’n metalen lantaarn met gaatjes waar het licht romantisch doorscheen. Allesbehalve functioneel, ik zag geen klap in mijn slaapkamer als deze lamp ’s avonds aan was. Tijd dus voor nieuwe lampen, 3 welteverstaan.
Lamp 1: de rotan hanglamp
De rieten hanglamp Alana is van het merk Light&Living en zorgt voor een heerlijk sfeertje in mijn slaapkamer. Overdag hangt hij rustig mooi te wezen. Maar ’s avonds versiert hij als een ware kunstenaar het plafond. Moet je kijken wat een lichtspel:
Lamp 2: schaarlamp
Deze wandlamp heeft een Scandinavische look door de combinatie van het berkenhout, de witte kap en het zwart witte snoertje. Dion is een praktische lamp die ideaal functioneert als nachtlamp of leeslamp.
Lamp 3: retro wandlampje
Een prachtig wandlampje van Lumidem van metaal in matzwart met een gouden binnenkant. Door de goudachtige binnenzijde schittert hij heel mooi wanneer hij aan staat.
Winnen: 1 van deze 3 lampen
Van Directlampen.nl mag ik 1 van jullie blij maken met 1 van deze 3 lampen. Dus… welke zou jij kiezen? Uiteraard hoeven ze niet voor slaapkamerlampen door te gaan, maar kun je ze overal in huis ophangen. De rotan lamp zou het bijvoorbeeld niet verkeerd doen boven de eethoek. En de schaarlamp kan heel prettig zijn in een hoekje bij de bank. Het zwarte lampje met gouden binnenkant is een echte blikvanger en kan mooi zijn op een rustige muur in de keuken of bij een retro leesstoel. Ach, mogelijkheden zat, ik laat het aan jou over 😉
Meedoen aan deze winactie is heel makkelijk: laat mij in een reactie onder deze blog weten naar welke lamp jouw voorkeur uitgaat en… wie weet!
Ook fijn natuurlijk als je OHIMP op Facebook wilt liken en als je dit bericht deelt via social media. De winnaar maak ik over ongeveer 3 weken bekend.
Wauw…
Ik ben op zoek naar een mooie zeer stijlvolle lamp…
De hanglamp heeft mijn voorkeur
Graag doe ik mee met deze les je winactie.
Fb : Ike Hassankhan
Een fijn weekend
De schaarlamp of rotan hanglamp passen perfecf in ons huis! Ik ga duimen!! Xoxo
Die zwart met goud! Fantastisch
Tjeej, ik vind de Rotan lamp erg leuk!
GROETjes Fenny
Oef.. moeilijk. Alle 3 prachtig. Ik denk dat de rotan lamp het beste uit komt in ons nieuwe huis.
Ik ben echt verliefd op het retro lampje! Die zou ik erg graag winnen voor in ons nieuwe huis! Voor in de slaapkamer precies zoals jij hem hebt gebruikt!
Ik doe graag mee voor de mooie rotan hanglamp..vind m zó mooi!
Ik ga voor het retro wandlampje, helemaal leuk!
De rotan hanglamp past helemaal in ons interieur
Het warme licht geeft één en al warmte en kleur
Het is er eentje waarik helemaal van opbeur…
Ik ga voor de schaarlamp!:)
Wow! Die wandlamp van Lumidem is het helemaal! #fingerscrossed
De Rotan Hanglamp zou bij ons heel mooi hangen… die wil ik wel winnen.
De schaarlamp ik ben verliefd
De rotan hanglamp, zou prachtig bij ons hangen..
De rotan lamp vind ik erg mooi!
2 Het schaarlampje omdat je op de gewenste lente kunt uittrekken !
Ideaal materiaal voor mij met mijn visuele beperking !
Wat een gave lampen heb je uit gezocht. Supermooi samen. De rotan-lamp zou onze slaapkamer echt een boost geven. Net dat extra door het lichtspel als je hem aan hebt
Ik doe voor een vriendin mee die heel.graag een schaarlamp wil. Zijn ook super leuk. Wij hebben zelf al een vintage schaarlamp, een doorn in haar oog
Ik doe mee voor de retro lamp die is echt heel gaaf!!
Eigenlijk wil ik heel graag voor mezelf meedoen … Want ik vind de eerste lamp echt fantastisch
Maar mijn ouders zijn op de gang aan het klussen en na alles wat ze voor ons hebben gedaan het afgelopen jaar (we hebben net ons eerste huisje gekocht) zou ik hen graag blij willen maken met de 1e lamp!!
Hij zou geweldig in de nieuwe hal staan
De zwarte lamp wil ik heel graag winnen. Wat een beauty!
De retrolamp met zwart van buiten en goudkleurig van binnen! Hij lijkt heel veel op onze lampen die wij boven de tafel hebben hangen dus het zou er erg mooi bijpassen denk ik
de schaarlamp is geweldig
Ooh nummer 2 wordt hier erg gewaardeerd
De rotanhanglamp is echt heel gaaf en de schaarlamp is ook heel makkelijk als je aan het leren bent of met iets bezig bent met iets meer lichtval! Beide komen prima tot zijn recht in ons huis.
Te gek! Die rotanlamp zou heel fijn staan boven onze eettafel dus ik doe graag mee met deze winactie!
De Rotanlamp!! Heel gaaf voor de slaapkamer!!
Lamp 1 vind ik echt heel erg mooi.
De drie lampen zijn allemaal mooi, maar voor de schaarlamp zou ik een heel leuk plekje weten in ons nieuwe huis waar hij goed tot zijn recht zou komen en dagelijks gebruikt zou worden ✨
De rotan hanglamp is geweldig. Maar gewoon in de huiskamer hoor. Daar komt hij prima tot zijn recht.
Het retro wandlampje (lamp 3) past perfect in ons “bijnaklaar” opgeknapte gang ……en ja als je de deuren en kozijnen donker schildert, wordt het best een donker gat. Nu dus op zoek naar een sfeervol lampje dat een beetje licht kan brengen in de gang❤️
Superleuke winactie! Mijn voorkeur zou uitgaan naar de rotan hanglamp. Op dit moment zijn we druk bezig met het inrichten van de babykamer.Op ons moodboard past het er perfect bij!
De rotanlamp graag! Oók voor op onze slaapkamer die we bezig zijn te transformeren richting deze eeuw ;). Rest is ook supermooi naar hebben we (in dezelfde soort vorm) al!
De Scandinavische schaarlamp is ideaal en heel mooi, ik ding graag mee!
Lamp 3 vind ik echt leuk !
Onze studeerkamer krijgt en de krokusvakantie een metamorfose. Deze schaarlamp 2 zou geweldig passen in onze nieuwe “look” en is de lamp die ik nog zoek. Met dit sfeervolle lampje…..heerlijk wat een sfeer!!!
Wij gaan voor nummer 1! Na lang zoeken vinden we dat toch echt e mooiste!
Wat een leuke actie! Ik doe graag mee en maak graag kans op de retro wandlampje
Oh WoW! De rotanlamp zou heel mooi staan in onze slaapkamer. Ik maak graag kans op deze prachtige lamp. Wat een leuke actie. Natuurlijk ga ik OHIMP lijken op Facebook.
Wow, super mooie actie, ik loot echt heel graag mee voor de schaarlamp!!
Ik zou graag het zwarte 2andkampje winnen voir in onze nieuwe woonkeuken. We zijn aan het verbouwen en over 2 weken zou het af moeten zijn. Er komt een bartafel met krukken tegen de wand en denk dat dit kampje er supermooi bij zal staan.
Mijn blik werd meteen getrokken naar de schaarlamp met de leuke naam DION.
Ben thuis bezig om ons “kantoortje/hobbykamer” te reorganiseren/op te knappen, en mis nog een mooie en vooral functionele lamp.
Deze lamp zou ik daar graag aan de wand willen laten ophangen.
Ik doe heel graag mee voor lamp 2! Zou heel mooi in mijn nieuwe appartementje staan!
Lamp 2 zou erg leuk staan in onze slaapkamer die gemakeovered gaat worden binnenkort 😉
De schaarlamp vind ik cool!
De rotan hanglamp is prachtig! Die zou heel mooi uitkomen in onze woonkamer. Daar loot ik graag voor mee
Ik zit net in nieuwe flat en zou heel graag de noodverlichting veranderen in afeerverlichting met mooie schaarlamp
Ik ga ook voor de rotan lamp! Het effect wat deze lamp op de foto laat zien, vind ik echt super mooi. Ik denk dat het een beetje het gevoel geeft alsof het zonnetje naar binnen probeert te schijnen 😀 en wie word daar nou niet vrolijk van!
Wat een smaakvolle metamorfose! Complimenten! Ik win zelden iets maar ga toch een gokje wagen voor de schaarlamp waar ik al heel lang verliefd op ben Zou heel mooi boven de bank kunnen waar ik mijn bijlesleerlingen les geef. En nu duimen
De rotan hanglamp lijkt me heel mooi voor op mijn slaapkamer. Ik heb al een groot macrame wandkleed boven het bed hangen en wil nog gaan kijken voor een mooie kleur op de muur. Een beetje in de klei/aarde kleuren gaan werken! Bordeaux rood, olijfgroen, beige … Hmm ik zie het al voor me!
Wat een leuke actie! Ik doe heel graag mee voor de rotan hanglamp, die ik dan boven onze salontafel zal gaan hangen. Heel anders dan jij dus, maar wel hard nodig! Wat is je slaapkamer overigens superleuk geworden!! Sweet dreams!
Wat s het moeilijk een keuze te moeten maken! Ze zijn alledrie perfect! Dan kies ik 3. Het retro wandlampje want deze is helemaal mijn smaak!
O wat een leuke winactie. Mijn voorkeur zal uitgaan naar de schaar lamp. Leuk voor mijn dochter haar slaapkamer.
Ik ga voor de rotanlamp omdat hij de hele kamer in zo’n prachtige lichtsfeer breng!
De rotan hanglamp. Geweldig. Die zou fantastische staan bij onze nieuwe meubels.
De zwarte wandlamp. Er is nog 1 donkere hoek in mijn kamer en deze lamp zou daar geweldig staan. Past ook geweldig in mijn interieur…een mix van vintage, industrieel en een ratjetoe van kleurrijk 2e hands items. Met een heel klein budget probeer ik er toch wat gezelligs van te maken. Ik ben ziek en veel thuis, dus moet er de hele dag tegenaan kijken. Dan wil je toch een huisje hebben waar je blij van wordt.
En van dat wandlampje zou ik zeker weten heuulll blij worden.
Heel graag!!! Ik doe mee voor de retro lamp; ik geb dezelfde lam nl gekocht voor boven de eettafel. Deze zal dus perfect passen in de woonkamer
Wauw! Super leuke winactie! Ik ga voor de rotan hanglamp! Die zou prachtig staan in onze slaapkamer.
De schaarlamp zou prachtig in mijn nieuwe huis staan!❤️
De rotan hanglamp zou ik graag willen winnen. Past perfect op mijn onlangs gerestylde woonkamer.
Laten we nu net op zoek zijn naar een lamp met zo’n mooie binnenkant, dus de Ludimen.
Zou graag de lamp Nr 2. Zou leuk passen in de slaapkamer van mijn zoontje.
doe graag mee voor de rotan hanglamp zou perfect passen in de slaapkamer
Ooh ik twijfel tussen 2en 3
Het maakt niet uit ze zijn beiden mooi en hou van verrassing
Lamp 1: de rotan hanglamp is helemaal mijn smaak, wat een beauty!
Lamp 2: schaarlamp. Ideaal in mijn slaapkamer om een boek te lezen.
De rotan hanglamp! Super mooi!
De schaarlamp spreekt me geweldig aan
De Dion schaarlamp. Ideaal voor boven mijn leesplek! En een blikvanger in de woonkamer.
Lamp nummer één ziet er geweldig puur uit en heeft mooi licht. Hoe de schaduw het plafond beschijnt is een bijzonder gezicht. Door het materiaal is in elke kamer deze lamp te combineren . Zou hem heel graag elke dag weer uit proberen.
Ik maak graag kans op de schaarlamp.
Die retro lamp met zwart en goud
Lamp 1 de rotan, super mooi!
Wat een prachtige lampen. Lamp 2 (de schaarlamp) zou ik heel graag in mijn slaapkamer hangen. Onze slaapkamer is heel klein waardoor er aan mijn kant van het bed geen ruimte is voor een nachtkastje. Vooral het nachtlampje mis ik erg om lekker in bed te kunnen lezen.
Mijn slaapkamer moet binnenkort aangepakt worden narenovatie van het huis. Zou dolgraag de rotan lamp willen winnen. Zo sfeervol.
Wat een prachtig effect geeft de rotan lamp op de muur! Dus doe ik graag mee voor deze beauty! Ik hou ook van waxine kaarsenhouders die zo een speciaal effect geven, prachtig!
Wauw de schaamlap zou mijn gang een mooie sfeer geven.
❤❤
Oeps schaarlamp
Bij onze plaatselijke kringloop kun je boekenlijsten inleveren en zodra jouw boek binnen is krijg je bericht….. mijn boeken zijn nog niet binnen gebracht maar telkens als ik oom snuffelen vind ik wel weer een mooi exemplaar. Met 2 kleine kinderen is overdag lezen niet iets wat tot de mogelijkheid behoort en ‘S avonds kijkt manlief graag tv dus dan ontbreekt mij de concentratie. Met zo’n mooie wandlamp krijgt mijn slaapkamer een upgrade en kan ik eindelijk mijn stapel ongelezen boeken en tijdschriften weglezen
Het retro wandlampje is mijn favoriet
Wauw die rotan hanglamp is wel heel gaaf!
Ik vind de rotan lamp een hele dromerige sfeer creeëren,perfect voor de (uit)slaapkamer.
De rotan hanglamp is mijn favoriet!
Voor mij zou de rotan hanglamp een echte aanwinst zijn voor mijn woonkamer!
Voor mij zou de rotan hanglamp een hele mooie aanwinst zijn voor onze woonkamer!
Lamp 2: schaarlamp geweldig doet me ook aan opa denken die had er ook zo eentje
Helemaal verliefd op de rotan hanglamp. Wat schijn het licht er prachtig door. De schaduwen op de muur zijn net een modern kunstwerk. Ik vind hem echt mega mooi!
Lamp 3: retro wandlampje! Wat een leukerd
Lamp 1, de rotan hanglamp, zou super zijn voor onze urban jungle! Er hangen hier nog allemaal oude plafonnières die we vonden in een doos in de berging en tijdens de verhuizing voor het gemak hebben opgehangen 😉 Nooit meer de moeite genomen iets anders te zoeken natuurlijk, dus dit zou een welkome verrassing zijn!
Ik heb net zoiets als Lamp 1: de rotan hanglamp maar de mijne is zwart en laat veel minder licht door dus is het net even te donker in mijn woonkamer Ik doe dus graag mee voor lamp 1
Wauw de rotan lamp zou zo gaaf zijn voor in onze nieuwe slaapkamer dalijk in ons nieuwe huis….
Echt hij zo zeer welkom zijn en hij past helemaal bij het interieur.
Nu maar heel hard duimen en hopen op een klein wonder!!
Wauw, die rotan hanglamp is prachtig!!! Die zou mijn woonkamer echt de perfecte rustieke sfeer geven! Wat een toffe prijs!
Heel graag de rotan hanglamp:)
Ik doe mee voor de rotan hanglamp.
We zijn aan het verbouwen + een nieuwbouw bijgemaakt. Dus komt zeker van pas deze mooi lamp
Lamp 3 zou erg mooi staan in onze nieuwe woning!
Lamp 1 vind ik super mooi ga hem een mooi plekje geven.
Hanglamp Alana. Prachtig lichtspel. Mijn slaapkamer kan wel wat sfeer gebruiken. Heb na verhuizing nog steeds een peertje hangen! Weet zeker dat ik met een fijn gevoel in mijn slaapkamer zal komen. Je zou me geweldig blij maken! Groetjes Cindy
Ik ga voor lamp 1
heel erg mooi!
Die prachtige wandlamp! Die krijgt een mooi plekje bij mijn bed. Past perfect bij de rest van m ijnn slaapkamer, licht, gezellig en industrieel.
Het liefst win ik het zwarte retro-wandlampje, om een licht te schijnen op mijn studieboeken op mijn nieuwe zwarte bureau. Hoewel nieuw: eigenlijk is het ook een retrobureau. Vintage van de plaatselijke kringloopwinkel.
Het zou een super mooie combinatie zijn!
Lamp 1 de hanglamp zou geweldig mooi boven onze eettafel passen ik hou van lekker anders
Super lampen! Graag doe ik mee voor het mooie zwarte en goud lampje (nummer 3).
Leuk. De rotan hanglamp nummer 1 zou in een slaapkamer goed passen du sik loot graag mee.
Lamp 2 heeft mijn voorkeur. Lijkt me een heel fijne lamp voor in onze slaapkamer!
Lamp 3 Wat een beauty!
Nummer ONE / 1 / UNO / EEN
Mooi voor in onze nieuwe woning.
Keuzes…. keuzes…….. ik doe graag mee voor de hanglamp!
Hi Bonnie,
Wat een leuke winactie!
Ik word helemaal blij van die prachtige Rotan lamp. Ik ben al een tijdje op zoek naar zo een lamp voor in de woonkamer. Rotan is warm, en geeft veel sfeer. Ik acht de kans klein tussen al deze reacties kans te maken, maar mocht ik niet winnen dan weet ik in ieder geval waar ik een dergelijke lamp kan bestellen :). Ik wens je een fijne, zonnige dag.
Groetjes, Carmen
Ik zou kiezen voor lamp nr.3 de retro . Dat vind ik een super leuke lamp .
Wat een leuke winactie!
Mijn voorkeur zou uitgaan naar de rotan hanglamp ( Lamp 1 ). Prachtig lichtspel en een geweldig mooi lamp. De slaapkamer van mijn dochter kan wel wat sfeer gebruiken.
De derde lamp vind ik erg mooi.
Eindelijk mijn boek eens ’s avonds kunnen lezen op een mooie manier 🙂
Ik maak graag kans op de rotan hanglamp (nr 1) om in mijn nieuwe studeerkamer op te hangen!
Ik loot graag mee naar de sfeervolle rotan hanglamp!
Ik doe mee, mijn voorkeur: Lamp 2 (Schaarlamp)!
De rotan hanglamp want daar ga ik zelf een beetje van stralen, zo mooi vind ik hem!
de zwarte met goud! hoe leuk
De Rotan hanglamp vind ik echt erg mooi!
Ik ga voor retro: lamp 3
Die retrolamp is er leuk.
Nr 2, de schaarlamp heeft mijn hart gestolen, wat een leukerd!
Ik vind de rotan lamp echt prachtig, zeker als ie aanstaat!
De rieten hanglamp Alana past perfect in mijn nieuwe huisje# woonkamer! Prachtig, die stedelingen op het plafond!
erg leuk ik ga voor de retro wandlampje
Een prachtig wandlampje van Lumidem dit prachtige retro wandlampje met gouden binnenkant! Schitterend en zeker omdat we een slaapkamer aan het veranderen zijn zal deze daar heel mooi kunnen hangen!
De rotan lamp zal shinen in mijn bohemian achtige woning 🙂 Shine Shine a light…
retro wandlampje.
zou super zijn naast mijn bed boven mijn nachtkastje
dus ik doe graag mee voor een kans op dit prachtexemplaar!
Ik vind de rotan hanglamp erg mooi!
Wauw dat retro wanlampje zou hier mooi in huis staan. Love it
De rotan lamp is een echte beauty, die zou geweldig staan in mijn slaapkamer.
Oeh ik ben verliefd op de rotan hanglamp! Wat een beauty. Daar zou je mij (en mijn eetkamer) erg blij mee kunnen maken 😉
Leuke retro lamp om te winnen
Het is nog lastig kiezen hoor. Ik vind ze allemaal even leuk. Maar bij ons thuis zou de witte schaarlamp heel goed passen. Kwa kleur en ontwerp vind ik hem heel erg mooi. En het handige is dat hij uit te trekken is. Dus ik zou voor de schaarlamp gaan.
De rotan hanglamp, lekker huislijk en mooi in de slaapkamer. Geeft een mooie uitstraling aan de kamer en straalt rust uit en dat is erg belangrijk in een slaapkamer.
De schaarlamp zou prachtig staan op onze lichtgroene muur!
De rotan hanglamp zou ik cadeau willen geven aan mijn zoon en schoondochter die binnenkort gaan samenwonen en hun huis graag sfeervol willen maken!
De rotan hanglamp is prachtig!
De rotan hanglamp ziet er erg leuk uit! Voor de slaapkamer van m’n dochter
Het retrolampje past het beste in ons interieur, maar ze zijn alle drie superleuk. Ik doe graag mee.
Het zwarte retro lampje! Past perfect bij mijn interieur waarin veel koperkleuren terug te vinden zijn. Ik lees heel veel, dus ik weet al precies waar deze mooie lamp tot zijn recht zou komen!
doe graag mee voor de rotan hanglamp heb hier nog een mooi plekje voor
Retro wandlampje: staat, naar alle waarschijnlijkheid, ontzettend leuk bij mijn bureau! Heb net een nieuwe studentenkamer dus kan dit zeker gebruiken!
Lamp nummer 2 zou fantastisch zijn !
De rotan hanglamp is heel erg mooi en leuk! Ik zou hem graag in onze hal ophangen!
Leuke lampen! De rotan hanglamp is mijn favoriet en daar weer ik ook al een mooie plek voor.
I love de schaarlamp!
Oeehh… die schaarlamp zou wel érg leuk zijn zeg! Over enkele maanden krijgen wij ons nieuwe stulpje, en deze schaarlamp zou perfect passen in het hoekje bij de bank welke we in gedachten hebben.. ik ga duimen!
Alle 3 super, maar de rotan springt er voor mij echt uit. Die zou geweldig in onze slaapkamer staan! Heel heel welkom!!!
Lamp 1 vind ik heel gezellig!
Lamp 2, de schaarlamp is heel erg tof! Die zou ik graag winnen!
Gaaf hoor, de Alana zou wel heel gaaf zijn onder onze overkapping. Het is er al haast weer voor.
Ik ben al een poosje op zoek naar een fijne praktische wandlamp voor boven de bank, want een leesbril blijkt niet genoeg als ik daar lekker wil lezen. Overal gekeken en mijn licht laten schijnen, maar eigenlijk nog niks gevonden naar onze smaak… En nu zie ik opeens welke lamp het zou moeten worden: mooi en speels design én heel handig, kortom nummer 3, de superleuke schaarlamp heeft het allemaal!
Wat is je slaapkamer gaaf geworden! Ik hou echt van de retro en vintage moderne style De lampjes zou ik ook zo uitgekozen kunnen hebben. Volgende week ga ik ook met onze bedroom make-over beginnen. Ik heb er zelfs speciaal een week vrij voor genomen (ik weet anders wel hoe het gaat, dan ben ik over een jaar nog niet klaar) Paar maanden geleden had ik onze slaapkamer muur in de kleur Retro Vibe geschilderd (geel) maar dit is mij toch een beetje te veel van het goede dus ga ik nu toch voor een wat rustigere look. Nog steeds met retro en vintage accenten maar met een rustiger pallet Ik doe daarom ook dolgraag mee voor de rieten hanglamp Alana van het merk Light&Living. Ik vind hem fantastisch en deze lamp past echt helemaal bij het plaatje in mijn hoofd. Zou er dolblij mee zijn! Leentje Vonk
De rotanlamp zou een welkome verrassing zijn want deze lamp ziet er mooi en spannend uit want lichteffecten op het plafond ziet er schitterend en sfeervol uit. Wie weet wordt dit wel werkelijkheid. Nu maar heel hard duimen.!!!!!!!!
Ik zou gaan voor de retrolamp. Die zou perfect passen in ons nieuwe appartement.
rotan hanglamp
O, de schaarlamp! Mooi en handig boven de bank…
Leuke winactie!
Ik zou gaan voor de rotan lamp voor in mijn slaapkamer.
ik doe graag mee voor de rotanlamp, een mooie lamp voor extra sfeer in mijn kamer
Het retro-wandlampje! Ik geloof dat-ie ook een oogje heeft op mij. Mocht dat de keuze gemakkelijker maken!
Ik vind de Lamp 3: retro wandlampje erg mooi, zou erg leuk staan in mijn huis.
Doe erg graag mee !!.
Groetjes van, Anneliese de Waal
Lamp 3: retro wandlampje zou heel mooi staan op de nieuwe slaapkamer van mijn tienerdochter
Wat een mooie lampen, prachtig!! Ik ga voor de Rotan, voor boven de eettafel <3
erg leuk en handig om in bed te kunnen lezen dus ik ga voor de schaarlamp
Moeilijk kiezen, ze zijn allemaal mooi! Kk ga toch voor de retro lamp, nr. 3.
Liefs!
wauwsie lamp n3 retro wandlampje zou echt waanzinnig in de hal van mijn huis passen, waar ik in april naar toe ga verhuizen. Wat een ontzettend leuke winactie
Het zwarte lampje met gouden binnenkant is mijn favoriet. Deze zou ik in de slaapkamer plaatsen
ik vind de rotanlamp te gek, ik doe graag mee
Wat een leuke give awa, ik doe graag mee voor de zwarte lamp!
Wat een toffe lampen! Lamp 1 zou helemaal passen in de styl waarmee ik mijn nieuwe huis ga inrichten!
Het schaarlampje zou ideaal zijn voor mijn leeshoekje!
Nr 2 is mijn favoriet!!
Ik zou heel graag kans maken op de rotan hanglamp; gaaf is die! Onze slaapkamer is ook toe aan een metamorfose, want daar is nog weinig aan gebeurd sinds we hier vorig jaar zijn komen wonen (nieuwbouwhuis). Er hangt nu een peertje aan het plafond! Kan echt niet! 🙂
Oh my! Die zwarte lamp is alles wat ik zoek!!
Lamp 2: schaarlamp doet mij toch aan oude tijden denken en daar wil ik helemaal voor gaan, Super leuk !
Ik doe mee voor lamp 3, past precies in mijn nieuw te bouwen leeshoekje
Nummer 3, erg mooi
De retro wandlamp springt er voor mij uit, aangezien deze voor ons interieur gemáákt lijkt te zijn! De eenvoud van de zwarte buitenkant met als tegenhanger het luxueuze goud aan de binnenkant maakt dit voor mij een heel spannend ontwerp. Prachtig boven ons leeshoekje!!
De rotan lamp echt super leuk!
De schaarlamp is mijn favoriet. Maar ook 1 van de andere 2 lampen zouden geweldig staan in mijn nieuwe huisje waar ik binnenkort ga wonen, na mijn scheiding.
Ik waag een poging voor het retro wandlampje, ik kan wel wat extra licht gebruiken tijdens het lezen en dit is direct een mooie eye-catcher.
Graag zou ik de schaarlamp willen winnen om te gebruiken voor de inrichting van mijn nieuwe studentenkamer in het buitenland! Ik verhuis binnenkort naar Parijs om daar te gaan studeren, dus wat extra licht in mijn kamer zou heel fijn zijn om in de avonduren nog wat te kunnen lezen en de kamer wat huiselijker en persoonlijker te maken!
Lamp 3: retro wandlampje; Perfect voor in mijn werkkamer die op dit moment in verbouwing is!
Wauw die rotan hanglamp is echt super mooi! Ik heb tijdelijk even de hanglamp uit mijn oude kinderkamer bij mijn ouders gepikt bij gebrek aan fatsoenlijk licht en budget, maar die kan eigenlijk echt niet haha XD
Ohh, wat een mooie lampen! Ik ben helemaal in love met de rotan hanglamp! Ik waag graag een kansje!
Nummer 1. De Rotan! Wat een tof ding, past er heerlijk bij in m’n bohemian urban jungle huissie!
Ik vind de zwarte lamp met gouden binnenkant het mooiste. Ik zou hem ophangen bij mijn ‘lounge’stoel, zodat ik er fijn bij kan lezen en haken. Ik denk dat de lamp een hele gezellige warme gloed zal geven, doordat de binnenkant goud is en dat past fijn bij zo’n knus hoekje 🙂
Ik doe graag mee voor Lamp 3: retro wandlampje van Lumidem. Ik ben dol op vintage meubelen en dit lampje past daar prima bij. Het doet mij denken aan de jaren 50 van de vorige eeuw. Helemaal leuk!
Wat is je slaapkamer gaaf geworden! Ik hou echt van de retro en vintage moderne style De lampjes zou ik ook zo uitgekozen kunnen hebben. Volgende week ga ik ook met onze bedroom make-over beginnen. Ik heb er zelfs speciaal een week vrij voor genomen (ik weet anders wel hoe het gaat, dan ben ik over een jaar nog niet klaar) Paar maanden geleden had ik onze slaapkamer muur in de kleur Retro Vibe geschilderd (geel) maar dit is mij toch een beetje te veel van het goede dus ga ik nu toch voor een wat rustigere look. Nog steeds met retro en vintage accenten maar met een rustiger pallet Ik doe daarom ook dolgraag mee voor de rieten hanglamp Alana van het merk Light&Living. Ik vind hem fantastisch en deze lamp past echt helemaal bij het plaatje in mijn hoofd. Zou er dolblij mee zijn! Leentje Vonk
Oh, wat een mooie lampen !
Mijn keuze is gevallen op Lamp 2, de Schaarlamp.
Zo handig boven mijn stoel, kan ik alles goed zien .
Ik volg op Bloglovin en doe graag mee.
Ik wil graag die mooi hanglamp winnen. Na 12 jaar hangt er in onze huiskamer nogsteeds een saaie plaffonniere. Tijd voor iets stijlvols.
Lamp 2, de schaarlamp. Ziet er uit als het perfecte leeslampje!
verras me maar met zo’n prachtig exemplaar #duimenmaar voor de schaarlamp
Deze rotanlamp is echt zo mooi in onze studeerkamer waar ik oh zo veel vertoef. Een mooie blikvanger waar ik graag naar mag kijken.
Ohh wat gaaf en romantisch die rotan hanglamp wat een sfeer geeft die. Nu hebben we een totaal sfeerloze lamp in de slaapkamer dus dringend aan vervanging toe.. Ga heel.hard duimen voor deze gave lamp
Ik zou kiezen voor de zwart-gouden retro wandlamp, om onze slaapkamer mee op te sieren!
Leuk Bonnie, ik vind het zwart gouden retro lampje echt te gek! Ik doe graag mee!
Gaaf! Verliefd op de rotan lamp! Volgen op fb en instagram doe ik natuurlijk al lang!
Gaaf! Verliefd op de rotan lamp! Volgen doe ik natuurlijk al lang op instagram en facebook!
De Rotan lamp vind ik erg sfeervol
Ik kies Lamp 2: schaarlamp, ik loot heel graag mee!!
Ik ga heel hard duimen voor decrotan hanglamp, prachtig en sfeervol . Fingers crossed ik zou er dolblij mee zijn
De rotan hanglamp zou ik super leuk vinden voor ons nieuw huisje
dan zou ik heel graag de rotan hanglamp willen winnen.
Wij hebben onze slaapkamer vorig jaar een make-over gegeven. Fijn is dat als je zo’n plek die waar je veel tijd in doorbrengt, helemaal naar je eigen zin kunt maken. Erg mooi, die lampen maar mijn blik viel toch direct op de zwarte retro wandlamp.
Bij mijn computer in de hoek van de woonkamer, is het een vrij donkere hoek. Daar zou die lamp en heel leuk staan, en heel fijn die hoek verlichten.
De witte schaarlamp is heel erg tof!
De rotan hanglamp is eigenlijk precies waar ik naar op zoek ben 🙂