Op OHIMP kom je veel recepten tegen: soepen, baksels, ovenschotels. Maar vooral ook veel slowcookerrecepten. Wij kunnen simpelweg niet meer zonder deze handig pan. Ben je er ook benieuwd naar? De komende weken kun je op OHIMP een prachtige, 6,5 liter slowcooker winnen!
Wat een slowcooker is? De naam zegt het eigenlijk al: het is een pan op elektra die langzaam gerechten gaart. De voordelen zijn gigantisch, om er een paar te noemen:
- een slowcooker is heel zuinig in gebruik
- door het langzaam garen komen smaken veel beter tot hun recht
- je doet de ingrediënten ’s morgens in de pan en ’s avonds is je gerecht klaar
Lees hier waarom wij niet meer zonder slowcooker kunnen.
Verschillende soorten slowcookers
Er zijn op de markt verschillende merken en types slowcooker verkrijgbaar. De meest bekende exemplaren zijn van het merk Crockpot, maar je hebt dan ook gelijk de duurste te pakken. Een voordeliger – maar minstens zo goed merk slowcooker – is die van Andrew James. Net als bij de pannen van Crockpot zijn er verschillende types verkrijgbaar:
- kleinere modellen van bijv. 1,5 liter, die je al hebt voor 29,95 euro
- maar ook grote modellen van 6,5 liter
- met of zonder warmhoudstand
- digitale varianten
- of met keramische binnenpannen, die het aanbraden van vlees op het fornuis bijvoorbeeld heel gemakkelijk maken.
Waar kun je een slowcooker kopen
Je kunt voor een slowcooker in een aantal winkels terecht. Zelf ben ik groot voorstander van online shoppen voor keukenapparatuur. Mijn slowcookers (jaja, ik heb meerdere varianten), koop ik bij de Slowcookery. Een webshop waar ze gespecialiseerd zijn in deze handige keukenhulpjes en waar ze met passie hun waar aan de man brengen. Het fijne vind ik het persoonlijke contact en de snelle antwoorden die ik heb als ik een vraag stel. Ook verkopen zij heerlijke kruidenmengels, die heel goed tot hun recht komen bij het bereiden van slowcooker maaltijden.
(in deze curry met pompoen heb ik bijvoorbeeld de rode currykruiden van de Slowcookery verwerkt. Smullen!)
Deze winactie is geëindigd
Slowcooker winnen? Meedoen is heel makkelijk
Van de Slowcookery mag ik een lezer van OHIMP blij maken met een 6,5 liter slowcooker van Andrew James! De kenmerken van dit rode pareltje:
– 6,5L capaciteit, ruim genoeg voor gezinnen
– 3 standen: hoog, laag en warmhoudstand
– Timer voor 2 tot 20 uur
– Uitgestelde startfunctie van 12 uur
– Zuinig door een laag energieverbruik: verbruikt maximaal 320 watt
– Glazen deksel; je eten zien zonder dat de warmte ontsnapt
– Cool touch handgrepen
– Loodvrije keramische binnenpan, die je op het gasfornuis (of oven) kunt gebruiken
Deze slowcooker winnen? Meedoen is heel makkelijk: laat ons in een reactie weten welk gerecht jij wilt gaan maken in de slowcooker en… wie weet! Hier op OHIMP vind je heel veel recepten. Maar ook op de site van Slowcookery kun je veel inspiratie opdoen.
Ik word natuurlijk ook erg blij als je OHIMP op Facebook wilt liken en als je dit bericht deelt via social media. Heel veel succes!!
Leuk ! Een vriendin van me heeft er een en is daar ook erg enthousiast over.
Ik zou de paella van de site wel eens willen proberen
Hmmmm welke gerecht ???
Er zijn er zoveel
Soep
Rendang (die is lekkerder als die heel veel tijd krijgt om te sudderen)
Lamsvlees met massala
Chili
Verse bruine bonen
Rode rool (lekker stofen)
Ok dit zijn de enige recepten die ik nu even 1 2 3 kan bedenken
Goedemorgen, wat een onwijs gave winactie. Ik zou in deze pan naast alle andere gerechten 2 dingen willen maken. Spareribs staat bovenaan. Daar is deze pan groot genoeg voor. Verder zou ik voor mijn man en dochter een grote voorraad erwtensoep maken. Zelf hou ik er niet van maar met zo’n grote pan kan ik in 1x genoeg voorraad voor hun maken . En nu maar hard duimen.
Hartelijke groet Ellemieke
Oh dat lijkt me heerlijk. Niet alleen in het weekend stoof gerechten maar als je thuis komt een warm welkom met een stoof pot geur alsof je in je eigen restaurant komt en kunt aanschuiven
Ik zou dan graag de bottenbouiilon proberen. Heerlijk de geur van verse bouillon, mmm lekker.
Een heerlijke chili zou ik ermee willen maken…
Facebook: An Na
Ik denk dat ik zou beginnen met bolognese saus. En dan rendang of hachee. En een lekker stoofpotje van de reepoulet die ik nog in de diepvries heb. Ideeën genoeg dus.
Geweldig, goulash en hachee zou ik graag maken in de slowcooker. Maar ook jam en rodekool zou ik proberen. Voor ons is denk ik het voordeel dat ik er niet bij hoef te blijven. Dat moet in een gewone pan wel. Super leuke actie, nu hopen dat ik hem win, zou een leuk verjaardagscadeau zijn over kleine 2 weken.
Ik zou graag hachee willen maken in de slowcooker. Eindelijk iets mooie waardoor ik niet de hele dag hoef thuis te blijven. Lijkt me heerlijk,makkelijk en zuinig in gebruik en groot genoeg voor ons gezin
Geen ervaring met gerechten uit een slowcooker….maar zou er graag ervaring mee krijgen 😉
Er ligt nu een mooie pompoen voor een heerlijk stoofpotje te wachten. Het lijkt me heerlijk om deze te bereiden in een slowcooker, zodat het echt een mooie smaak krijgt en mjammie wordt!!
Dit recept lijkt me wel heerlijk ervoor:
voor 6 personen:
500 g riblap, in blokjes
2 grote uien, in grove stukken
1 rode paprika, in stukjes
1 groene (punt)paprika, in ringen
2 teentjes knoflook, fijngehakt
1 ronde oranje pompoen van 1 kg, geschild, ontpit en in stukken gesneden
1 courgette, in de lengte 2x doorgesneden en dan in stukken
250 g kikkererwten, gaargekookt of uit een pot
3 theel. ras el hanout
1 eetl. rundervet of roomboter
2 eetl. olijfolie
zout en peper
Verdeel de ras el hanut over de vleesblokjes en roer het er goed doorheen. Braad het vlees aan in het rundervet totdat het mooi bruin is. Doe het vlees in de slowcooker.
Voeg een eetl. olijfolie toe aan de pan en bak de knoflook, ui en paprika bruin. 5 min. op hoog vuur terwijl je regelmatig roert zodat het niet aanbakt. Doe deze groentes in de slowcooker.
Voeg de andere eetl. olijfolie toe aan de pan en bak de pompoen en courgette 5 min. op hoog vuur terwijl je regelmatig roert. Voeg een scheutje water toe om de vaste delen van de bodem van de pan los te weken. Doe alles in de slowcooker.
Roer alle ingrediënten in de slowcooker door elkaar. Zet de slowcooker op low en laat ‘m zo minimaal 6 uur staan. In het laatste uur voeg je de kikkererwten toe.
Als het tijd is om te eten, proef de tajine dan nog even of er nog wat zout bij moet. Serveer bestrooid met verse koriander. Lekker met wat Marokkaans brood om in de tajine te dopen, couscous of bulgur en een frisse tomatensalade met feta, olijfolie en citroensap.
Ik zou er juist eens iets in willen maken wat minder voor de hand ligt. Jam of zo.
Maar vooral eerst mijn eigen recept voor gekarameliseerde rode uien chutney!
Als ik deze slow cooker win maak ik een voorraad Zwolsche stoofpot, doe in porties in de vriezer. hij is lekker groot. Verder hete kip, rendang, veel verschillende soorten vlees, ik ga dus duimen..
Die staat nog op mijn verlanglijst. Ik zou er graag gerechten mee willen maken die lang moeten sudderen/stoven zoals een stoofpotje en waar ze gek op zijn hier draadjesvlees. Dat maak ik niet vaak klaar. En nieuwe recepten uitproberen lijkt mij ook erg leuk.
Mmmmm spaanse vispan met linzen! Wij kunnen al bijna niet wachten om dat lekkere vakantiegevoel gemakkelijk thuis op tafel te zetten!
Nu de herfst – en wintermaanden voor de deur staan krijg ik weer zin in winterse gerechten. Mocht ik de gelukkige zijn dan wordt het eerste gerecht wat ik ga maken runderstoofpot met rode kool en appeltjes en aardappels uit eigen biologische moestuin. Oh, en dan stoofpeertjes na. Zit nu al te kwijlen alleen bij de gedachten al. Met onze biologische moestuon achter ons huis kan ik de lekkerste gerechten nu al bedenken. Krijg nu al zin in al die heerlijke herfst-
en wintergerechten……..
O, wauw, ik had al veel enthousiast berichten gehoord, maar nu ben ik echt om. Heerlijk, thuiskomen en dst je eten gewoon op je staat te wachten! Wat zou ik maken? Iig iets vegetarisch, iets met seizoen groenten, pompoen, linzen, zoiets denk ik. Kokos erbij, heerlijk!
De zoete honing-sesam kip lijkt me heerlijk of gewoon een stoofpot want dat maakte mijn schoonzus vroeger vaak in de crockpot en dan bleven wij heel graag eten.
Ik ga voor spareribs, ouderwetse draadjesvlees en redang. Kortom.. Veel vlees, want dat word met de slowcooker heerlijk mals en sappig.
Dat zou genieten zijn en het is ook nog eens een mooie eyecatcher voor in de keuken. Ik ga duimen!
Ik zou heel graag curries en soepen maken in de slowcooker, ben erg benieuwd hoe dat de smaak dan veranderd ten opzichte van ‘normaal’ koken. Ik heb een collega die de slowcooker veel gebruikt en zij is erg enthousiast dus ik doe graag mee!
Ahhh ik ben al tijden naar een slowcooker aan kijken. Ik ben groot fav van gedroogde bonen en zou hier ook gelijk mee aan de slag gaan!
Oh dat is leuk!! Het lijkt me heerlijk om ’s avonds je vers zelfgemaakt eten uit de pan te kunnen scheppen zonder dat je eerst nog moet voorbereiden na een lange dag werken. Waar ik hem zéker eens zou voor willen gebruiken is pulled pork … jummy!
Lijkt mij geweldig om te winnen. De herfst is mijn favoriete kookseizoen met al die mooie groente en fruit. Ik zou er heerlijk stoofschotels en soepen mee kunnen maken
Natuurlijk de gevulde paprika, dat roept mooie herinneringen op jaja. Mijn mama is een fantastische kokkin, zelf ben ik er niet altijd zo’n ster in… Maar ik ben over de slowcooker reuze enthousiast, ’t is iets dat perfect in mijn keukentje past. Dan maak ik ook je vegetarische linzensoep, word het straks zorgeloos genieten voor mij & Joep ??
Ik denk dat ik iig de stoofpotje zal maken met grote stukken vlees er in. Ik heb er veel positieve verhalen over de slowcooker gehoord en wil deze graag zelf ook gebruiken
Wauw wat een geweldige actie zeg! !
Er zijn zoveel recepten die ik afgelopen jaar ben tegengekomen,dat ik eigenlijk niet kan kiezen welke ik als eerste wil proberen…
laten we met wat simpele beginnen, ik ben geen keukenprinses 😉 en dan hopen dat het zo makkelijk gaat als ze zeggen, en ook ik mijn sterren gerecht op tafel kan zetten 😀
de wil is er wel, wijs jij mij de weg?
Mmmm.. en dan moet ik kiezen uit twee! Stoof van ree, of ouderwetse hazenpeper, met ontbijtkoek en chocola!
Wat een heerlijke winactie weer!!! Ik zou allerlei gerechten uitproberen. Waarschijnlijk eerst de curry met pompoen. Mmmmm… Fijn idee zo met de herfst en winter voor de deur 🙂
Mijn favoriet: rendang-vlees! Overheerlijk met rijst en sajoerboontjes
Dan kan ik eindelijk echte tajine maken zoals de Marrokanen dat doen… met pruimen en amandelen
O wat een leuke actie!! Ik maak in mijn (kleinere) slowcooker graag jullie bolognese saus! Genoeg voor 2 a3 keer eten en de kinderen smullen er graag vsn mee!
Ik wil heerlijke paprikasoep gaan maken. Heb het recept op Internet gevonden. En heb met name de kruiderij aangepast na mijn eigen smaak. Ben er echt verslaafd aan. Zo smakelijk en vooral ook zo gezond. Mager en boordevol vitamietnjes. Daar word ik persoonlijk erg blij van.
Ik wil heerlijke paprikasoep gaan maken. Heb het recept op Internet gevonden. En heb met name de kruiderij aangepast na mijn eigen smaak. Ben er echt verslaafd aan. Zo smakelijk en vooral ook zo gezond. Mager en boordevol vitamietnjes. Daar word ik persoonlijk erg blij van.
Ik wil heerlijke paprikasoep gaan maken. Heb het recept op Internet gevonden. En heb met name de kruiderij aangepast na mijn eigen smaak. Ben er echt verslaafd aan. Zo smakelijk en vooral ook zo gezond. Mager en boordevol vitamietnjes. Daar word ik persoonlijk erg blij van.
Dat zou echt heel fijn zijn. Ik zou er vooral wintersoepen zoals een erwtensoep in maken. Dat staat altijd een hele dag te pruttelen en dan moet ik erbij blijven. Of een pan met stoofvlees. Heerlijk zeg. En als ik dan denk aan een zomer gercht dan wordt het wel rijst en curry. Zeker in ons gezin met vier kids, twee stief en twee man aanhang is het fijn om zo’n grote pan te hebben
Om mee te dingen naar een nieuwe slowcooker van Andrew James hieronder een geweldig lekker recept
Tomatensoep met mascarpone:
Ui kleinsnijden en fruiten, niet bruin laten worden.
Klein blikje tomatenpuree meebakken.
Bliktomatenblokjes toevoegen.
1 ltr groentebouillon toevoegen.
Pureren met de staafmixer.
1 bak 250 gram mascarpone toevoegen en dooerheen mixen.
1pakje maggie smaakversterker tomatensoep toevoegen en doorheen mixen.
Opdienen met blaadjes basilicum.
Gedeeld en geliked!
Nu duimen!
Wat een mooie actie! Ik zou gaan voor spareribs en erwtensoep in deze mooie grote pan!!!
Het gerecht dat ik zou maken is mijn eigen recept: ragû bolognese met riblappen en dan lekker 20 uur op low. Echt niet te versmaden!
Als Indische vind ik een slowcooker ook super handig. Ik maak meestal 4 à 5 gerechten en die hebben wel even tijd nodig om gaar te worden. Ik zou er bijvoorbeeld (1 van de favoriete hier in huis) Rendang in willen maken. Mmmmm, slamat makan.
Ik zou zoveel willen proberen maar zou beginnen met draadjesvlees zoals wij dat vroeger thuis aten. Met werken lukt dat bijna nooit om te maken en dan kan het gewoon aan blijven staan terwijl ik werk.
Super mooie actie, ik zou voor de Indiase korma van lam in bereiden lekker volle smaak! Door het kookproces blijft het vlees mals en sappig! Ik verheug me er nu al op, fingers crossed!!
Ik heb vele lekkere recepten gezien….maar een natuurarts adviseerde om zelf bouillion van botten te trekken dus dat zou het eerste zijn. Gezondheid voor alles.
Rendang blijft favoriet hier thuis maar ik heb er zonder slowcooker gewoon de tijd niet voor.
Zelf ben ik fan van allerlei stevige soepen, Servische bonensoep, Goulashsoep, Mexicaanse tortillas op, Mulligatawni, etc, etc
Ik zou mij dan eindelijk eens heerlijk kunnen uitleven met het maken van verse sauzen te beginnen met de heerlijke pasta saus hier op OHIMP vers en zonder e-zooi erin. Ik sta te trappelen
Heerlijk mals lamsvlees
Wat een mooie prijs! Mijn moeder had ook een soort slowcooker en maakte lekkerste stoofgerechten van. Het hele huis rook lekker en je keek echt uit naar het avondeten. Ik wil Chinese stoofvlees maken en mijn moeder de recepten vragen.
Graag zou ik de grote winnen, wat kan hij veel ten opzichte van mijn oude kleine! In mijn gezin, met heel veel onregelmatigheid zou ik het zo fijn vinden om grote voorraden te maken, zodat we gezond blijven eten allemaal. Ook is de pot groot genoeg om een hele lekkere maaltijd te maken voor vrienden en om dan gezellig er bij te zijn, terwijl de pot het werk doet. Grote hoeveelheden stoofpotten, maar ook het maken van brood is een welkom experiment.
PS : morgenochtend uit mijn kleintje komt jouw ontbijt Apple crumble. Ik ben benieuwd
Ahhhh een slowcooker! Dat lijkt mij ideaal en veel gezonder!
Ik zou graag eens de ‘Gegrilde kip met citroengras’ willen uitproberen. Ben ontzettend benieuwd!
Je kan beter vragen wat ik niet in de slowcooker zou maken.
Rendang, een Hollands stoofpotje, Antilliaanse kip, spareribs, chili, goulash, gevulde paprika om maar wat dingen te noemen.
2 dagen in de week moeten we op tijd eten omdat mijn dochter dan gaat sporten en dan is de slowcooker heel handig.
En nu ik zwanger ben dan hoef ik zelf niet meer misselijk boven de pan te hangen maar dan is het mooi klaar als ik thuis kom.
Oh ik begin te kwijlen bij het recept van de paella! Maar sowieso, het feit dat je niet alles voor het eten nog moet doen om 4 uur s middags terwijl je 3 kinderen helpt met hun huiswerk…… Dat klinkt echt hemels!
Als Hollander van de oude stempel ga ik eerst een lekkere pan Hachee maken zoals ik van mijn moedertje heb geleerd. En daarna ga ik die 2 sites uitspitten voor lekkere recepten.
Jouw Thaise kippensoep zou ik zeker maken… die lijkt me heerlijk!
Erwtensoep… Rendang…
En Goulash in deze slowcooker… dat lijkt me uitkomst. Blijft ie ook niet aan de bodem plakken zoals nu wel vaak het geval is.
Fijne zondag!
Ik ben verzot op de Indische keuken en daar is een “slowcooker”
super handig ……
Ik doe dus heeeeeeeel graag mee.
Iets met lamsbout denk ik. Ik zou me daar eens in moeten verdiepen. Fijn, nieuwe mogelijkheden ontdekken.
Ik had heel enthousiast een slowcooker gekocht, alle ingrediënten voor erwtensoep in huis gehaald en kwam er toen achter dat mijn slowcooker te klein was om de hoeveelheid erwtensoep die ik altijd maak te koken. Deze van 6,5 liter zou daar perfect voor zijn, blijft er ook nog wat erwtensoep over om te wecken!
Wouw wat een prachtige prijs weer!!! Ik doe graag mee, lijkt me geweldig om dit te winnen. Heerlijk gerechten maken ,en om alles uit te probeeren. Groetje lenie
Wat een heerlijke prijs zeg! Ik zou er bouillon van botten in maken. Maar natuurlijk ook heel veel andere gerechten. Ik moet het wel even gaan uitproberen, want heb nog geen ervaring met het koken in de slowcooker. Deze pan gaat mij dat zetje geven om nog gezonder te leven.
Ik heb al zoveel leuke dingen gehoord over een slowcooker, ik wil het zelf ook graag uitproberen. Je kan natuurlijk lekker en makkelijk maaltijden en soepen in maken maar ik heb ook gehoord dat brood bakken hier heel goed in lukt. En dat zou ik echt als eerste gaan proberen …. een heerlijk zoet Monkey Bread of een Breekbrood met lekker veel knoflook …. ooh heb er zo’n zin in !
Geweldig deze pan!
Omdat er zoveel mee kan…. ik zou beginnen met linzensoep, ook heerlijk een traditionele stoofpot (echt herfst-winter gerecht) maar de kip met citroen van jou ga ik zeker proberen lijkt me heerlijk dat recept (even de vakantiesfeer weer terug aan tafel)
Verantwoord lekker koken.
De mogelijkheden zijn legio, leuk zo’n nieuwe kookuitdaging werkt inspirerend, ik heb er al zin in!
Wat gaaf!! Ik heb echt nog geen idee wat ik er in zou maken, want ik ben een enorme noob op ’t gebied van slowcooker
Maar ik houd van koken en experimenteren, dus gebruikt gaat ie zeker worden in ons nieuwe huis en nieuwe keuken!
Spaghetti met bolognaise saus, dat vinden we allemaal lekker. En als de kinderen uit logeren zijn ga ik curry maken!
Toffe actie en deze slowcooker is echt een plaatje! Ik zou heel graag rendang willen maken. Een heerlijk gerecht dat door langzaam sudderen het allerlekkerst wordt!
SUPER actie, diverse vriendinnen hebben een slowcooker, ik heb er helaas nog geen, maar als ik hun verhalen hoor, word ik steeds benieuwder. Nu met de winter in aankomst zou ik heel graag Hachee willen maken
Als ik win ga ik als eerste een vegan chili maken ermee. Of een heerlijke curry. Of bonensoep. Of ratatouille. O, keuzestress! Het lijkt me echt ideaal, zo’n slowcooker. Ik ga héél hard duimen dus!
Oow zou ik dan eindelijk het ouderwetse malse draadjesvlees kunnen maken? In dat geval zou ik heul graag winnen ! 🙂
Wat een heerlijke actie!! En zoooo veel keus! Ik zou hem gaan gebruiken voor heel veel vlees. Spare-ribs, stoofvlees, hachéé, kip. Heerlijk als het zo zacht is dat het al op je bord uit elkaar valt. Ook ben ik dol op Marokkaans en Turks eten dus daar zou ik zeker mee gaan experimenteren.
Ik zou een heerlijke pan snert maken en chili en pulled pork en en zoveel dat het teveel is om op te noemen!!!!! I love slowcooking!!! Dus zou deze slowcooker perfect bij mij passen :-))
Wauw,natuurlijk een Stoofpan Hachee of Goulash vlees!!
Lijkt me heerlijk om dat met deze Slowcooker te maken.
Ik zou beginnen met een heerlijke pittige hachee. Het recept gaat rond door onze hele vriendengroep en ik heb er al veel mensen mee verrast!
Nu zet ik dat een hele dag op 130 geraden in de oven maar dat is niet echt gunstig voor ons stroomverbruik heb ik de afgelopen jaren ontdekt….
Ik ben dol op kip, dus het wordt Caribische kip. Lijkt me heerlijk als ik na een dag werken thuis kom en het eten me al tegemoet geurt.
Leuke actie!
Gerecht kiezen is moeilijk. Ik wil er zoveel maken.
Ik zou beginnen met een heerlijke kerrie linzensoep denk ik.
Een slow cooker staat al lang hoog op mijn verlanglijstje. Ik zou er als eerste een heerlijke runderstoofpot in maken! Niks is er heerlijker dan vlees dat zo mals en gaar is geworden dat het vanzelf uit elkaar valt. Op en top genieten! Mmmm 🙂 Het lijkt me ook geweldig om heerlijke hachee of pittig draadjesvlees te maken in deze prachtige Slow Cooker . Ik ga heel erg hopen en duimen dat ik deze mag winnen, wat een luxe zou dat zijn.
Dan ga ik voor de Boeuf bourguignon. Daar blijf je van smullen.
Wat lijkt mij dit een fantastisch apparaat. Ik zou hier graag hachee met aardappelen maken. Heerlijk hachee waar het vlees gewoon lekker uit elkaar valt en de geuren je al helemaal tot je komt als je de pan open doet. Alles in 1 pan, dat is toch gewoon de bomb, en niet bang hoeven te zijn dat het aanbrand helemaal iets voor mij als niet zo’n goede kok in de keuken
Wat een mooie prijs, ik ben al een tijdje aan het denken om een slowcooker te kopen, maar het zou te gek zijn om hem te winnen! Ik wist niet dat je er ook granola in kan maken, dus dat ga ik zeker proberen. En verder houd ik heel erge van stoofschotels, zeker in de herfst en winter! Heerlijk met riblappen en pompoen of met varkensvlees in ketjapsaus, mmm!
Olla Podrida, een heerlijke Spaanse stoofpot waar je diverse soorten vlees in kunt doen, samen met kikkererwten, witte kool, wortelen, aardappelen, ui, knoflook en chorizo.
https://www.deslowcookery.nl/a-45018638/allerlei/gesmoorde-zalm-en-voorjaarsgroenten-met-creme-fraiche-en-bieslook/ super handig een slowcooker met een baby en chronisch tijdgebrek.
Ik denk dat ik heeeel veel pastasaus zou maken.
Ik me heerlijk om er rundvlees lekker mals in te maken
*lijkt
Wat een geweldig leuke kans, ik heb er al eens naar zitten kijken, dus zou super zijn om er één te winnen!
Qua recepten zou ik graag deze https://www.onehandinmypocket.nl/2017/02/14/zoete-aardappelsoep-recept/ de zoete aardappelsoep eens willen proberen. Ik kan namelijk heel slecht tegen gewone aardappels helaas, waardoor ik volop experimenteer met zoete aardappelen, dus dit lijkt me wel wat!
Ik volgde je al op Facebook en heb de actie nu ook even gedeeld. Nu maar duimen!
Wat een onwijs leuke prijs om te winnen!
Ik zou curry laksa maken, en hachee, en heerlijke soepjes <3
een slowcooker lijkt me erg handig
ik zou gestoofd rundvlees of moussaka gaan maken
Zou graag de rendang eens uitproberen…
Een slowcooker staat nog op mijn wishlist! Echt een fantastische winactie, dat wordt duimen! Ik zou er heel graag mee aan de slag gaan en experimenteren. Het herfstachtige weer deed me denken aan een lekkere runderstoofpot. Dat zou ik als eerste maken denk ik.
Oh, wat een geweldige actie! Zit al lange tijd te twijfelen over een slowcooker. Een hele andere manier van koken met verse ingrediënten en zonder pakjes/zakjes. Lekkere stoofpotjes, pastasauzen, soepen. Eindeloos veel mogelijkheden.
Het water loopt me in de mond bij alle heerlijke dingen die voorbij komen!
Ik zou er wel eens hachee in willen maken en draadjesvlees. Dat laatste krijg ik vaak niet zoals ikhet wil. Maar ook snert, pompoensoep of courgettesoep lijkt me handig om erin te maken. Zoveel mogelijkheden en dan lekker zonder zakjes en pakjes! Heerlijk!
Op Facebook ook gemeld! Spaanse kippenpoten met paprika, peper tomaat en kruiden. Heerlijk laten sudderen totdat het vlees van het bot afvalt! Super genieten!!
Ik heb al zoveel gehoord over een slowcooker en dit is DE kans om uit te vinden of deze echt geweldig is. Ik doe graag mee met deze aktie! Ik zou zeker de pasta saus willen maken en vooral smoorgerechten die lange tijd hebben om te garen.
Ik denk dan dat ik de pilaf ga proberen. Dit vindt ons hele gezin lekker en ook gezond. En met de slowcooker ook nog eens supermakkelijk om te maken.
Dan ga ik meteen het lievelingsrecept maken van ons Bonensoep!
Lekker met verschillende soorten bonen, zoals kidneybonen, bruine en witte bonen, blach eyes beans, zwarte bonen, lima bonen en met knolselderij, boerensoepgroente, speklappen, varkenslappen en gerookte spekblokjes Dit kun je naar eigen smaak maken en is zo lekker
Het eerste waar ik aan denk is RUNDVLEES oftewel draadjesvlees. Kan ik eindelijk mijn ouders hiervoor bij mij uitnodigen want ik eet het al jaren bij hun en nog nooit het geduld gehad dit thuis te maken. Vind het o zo lekker maar je moet er zolang op wachten, geen geluld voor maar dit is echt ideaal.
En wauw nooit gedacht dat je er zoveel mee kan maken, mijn man zal blij zijn haha. Nu kan ik wat “uitgebreider” koken zonder zelf al te veel tijd in te steken. Time = money
Een stoofpotje met groenten en vlees lijkt mij heerlijk om hier in te maken.
Gajun! Alles uit de cajun keuken! Maar met name Gumbo! Wat hebben wij gesmuld tijdens onze trektocht door de zuidelijke staten van de USA. Daar weten ze pas wat lekker is!
Met die slowcooker haal ik dus de cajun keuken in huis, maar daar zal het op zeker niet bij blijven. Lekkers genoeg wat je met zo”n ding kan maken toch?
Een lekkere stoofpotje met veel vlees en groenten. Het water loopt me nu al in de mond…..
Verse runder- en kipbouillon (perfect medicijn tegen mijn migraine en in de winter onmisbaar voor het hele gezin), runderstoofpotjes en nog veel meer… Wie weet… ik waag een kans.
Er zijn zoveel lekkere gerechten te maken in deze pan! Draadjesvlees, stoofpeertjes en al die andere lekkere gerechten die mijn oma vroeger op zo’n petroleumstelletje maakte. Als ik naar buiten kijk, zou ik als eerste kiezen voor snert! Alle ingrediënten in de pan, timer instellen wanneer de soep klaar moet zijn, en wachten tot ie klaar is. In de tussentijd genoeg andere leuke dingen te doen. Grootste voordeel: je hoeft er niet bij te blijven én veel veiliger dan koken op zo’n petroleumstelletje. Ik zou als een kind zo blij zijn als ik deze slowcooker zou winnen en al oma’s gerechten kan maken !!!
Ik zou hem gebruiken om oma’s draadjesvlees mee te maken erg lekker.
Wouw wat een actie ik zal heeeeeeerlijke groninger snert gaan maken in deze mooie slowcooker. Natuurlijk ga ik mijn geheime recept niet openbaar delen maar een foto ervan zal zeker komen als ik hem win.
Coca-cola spareribs!
Ik zou eigenlijk zeer graag eens die Bolognesesaus proeven. Niks zo lekker als een Bolognesesaus die lang kon trekken. Zelfs in een gewone pot. Dan moet deze toch onovertreffelijk zijn, niet?
Wat een mooi slowcooker. Ik zou eerst een grote pan erwtensoep maken. Of een lekkere griekse stoofschotel.
Ik zou rendang willen maken hiermee
Stracotto de Heer.
Google maar!
Intense Italiaanse smaken. Olijven paprika bleekselderij tomaat riblappen wijn knoflook….Perfect voor de herfst die los gebarsten lijkt.
Nou, ik zou ze hier thuis heel blij maken met spareribs, of een rijsttafel met rendang, of goulash…. Eigenlijk maakt het ze niet veel uit, zolang het maar heerlijk mals is!
Vandaag een overheerlijke stoofpot gemaakt in mijn slowcooker. Helaas was deze maar 3.5 liter en paste alle rode kool die ik ervoor had er niet in.
Mocht ik winnen ga ik deze stoofpot als eerste weer maken.
Pruimen en rozijnen laten wellen in rode wijn nacht van tevoren.
Spekjes en gehakt bakken In de pan.
Dit In slowcooker. Voeg daaraan toe krieltjes, rode kool de rode wijn (pruimen en rozijnen nog niet) 4 kruidnagels en ff laten staan. 2 uur voor eten doe je pruimen en rozijnen erbij. Zalig!
Het eerst dat ik zou maken is kip in zwartzuur naar recept van een vriendin ! En dan is er natuurlijk nog lamscurry voor bij de roti en stoofpotjes hollands en oosters en dan is er nog snert (met krabbetjes natuurlijk) en ”zwienehakse” (lol geen idee of dat goed geschreven is maar heerlijk jammie als et tijd heeft om langzaam aan te garen tot je het van het bot kan zuigen)
Ik zou er Limburgs zuurvlees in maken of een chili con carne.
Kip met couscous en groente en stevige kippensoep heb ik op je site zien staan en die lijken mee heerlijk om dat zelf te kunnen maken met zo’n slowcooker!
een heerlijk winters stoofpotje
Zojuist de site bezocht van Slowcookery en kwam daar ook een van de favorieten van ons gezin tegen nl. boeuf bourguignon.Met het najaar dat al aan de deur klopt komt ook de tijd weer aan voor heerlijke stoofpotten.Ik begin al te kwijlen als ik denk aan die heerlijke geuren in huis…mmmm.
Ben reuze benieuwd hoe zo’n slowcooker bevalt,zou geweldig zijn om s’avonds thuis te komen en aan te kunnen vallen.Vinden ze hier ook wel een prettig idee denk ik.
Heerlijk lijkt het mij! Al helemaal met deze gure winterdagen voor de boeg, is een slowcooker de perfecte manier om een dampend bord comfort food te maken. Ouderwets draadjesvlees spant dan natuurlijk de kroon! Eens kijken hoe het recept van oma gaat in de slowcooker…
Gewoon… heerlijke spareribs met zelfgrmaakte friet.
Zelfgemaakte marinade en daar de spareribs mee inwrijven. In de cooker doen deksel dr op en 3a4 uurtjes zachtjes laten garen.
Intussen de friet voorbakken( als je ze geschild en gesneden heb )
Daarna mamatime tot de kids thuiskomen Frietjes afbakken spareribs uit de cooker vissen nogmaals insmeren met eigen grmaakte BBQ saus en hopelijk heb ik dan zelf nog een stukje voordat het verdwenen van schaal
Ik zou een italiaanse stoofschotel met rundvlees maken, die ik normaal gesproken in de oven laat garen in 8 uur op lage temperatuur. Het lijkt me een ideaal gerecht om in de slowcooker te maken
Zo benieuwd naar jouw variant van het havermoutontbijtje uit de slowcooker! De ‘gewone’ havermout en overnight oats beginnen wel saai te worden… Nieuwe inspiratie en gemakkelijke uitvoering is enorm welkom!
Carnitas zou ik maken in een grote slowcooker,… En dan de hele familie uitnodigen en samen eten. Ik hou van koken maar nog meer om mensen te zien genieten van ’t eten.
Dit lijkt me de ideale pan om draadjesvlees in te maken!!!
Ahhhh allerlei stoofgerechten heerlijk nu de winter er weer aan komt met suddervlees en rode koop
Lijkt mij heerlijk voor Italiaans stoofvlees of een lekkere goulash of mijn runderkerstrollade die gaat er ook vast in! handig geen gezeur met hoog/laag gas, warmhoudplaatje ed.
Wauw! Leuke winactie ohimp!
Ik ben nu vaak aan het ‘slowcooken’ op de bbq. Maar daar is het niet altijd weer voor… en het slowcooken is wel heel erg lekker! Dus wil hem wel winnen!
Een stoofpotje met draadjesvlees, uien, paprika, zilveruitjes, en dan door en door laten garen! Oh ik verheug me al op de geur en de “dol-fijne” smaak.
Belgisch stoofvlees, dan brandt het niet meer aan!!
nou… ik zat eens even te struinen in de recepten, maar bij heel veel loopt het water al in de mond. Ik bleef plakken op de bananen-chocoladetaart. Ik had me niet eens gerealiseerd dat ook nagerechten zo gemaakt kunnen worden! Die wil ik graag proberen!
Ik ben dol op stoofpotjes, dus dat zou ik hier zeker in maken! Het wordt weer kouder, dus het eerste wat ik zou maken is GOULASH!
Curry met pompoen ! Eerlijk voor komende gure herfstdagen en de koude wintermaanden ! Wel zou ik de pepers achterwege laten…het is bij de open haard vast al warm genoeg 😉 Nee…eerlijk is eerlijk..pepers, daar hou ik dan weer niet zo van. Ben benieuwd hoe gemakkelijk dat gaat in de Slowcooker…
Ik zou graag goulash maken in de Slowcooker
Het ljkt me dat dit een heerlijk resultaat van doortrokken smaken geeft.
Ik zit nu al te watertanden…..
Ik zou graag de lasagne willen proberen zijn we dol op en een lekker soepje zou ook wel leuk zijn 🙂
hij zou hier wel welkom zijn hoor
N overheerlijk bierstoofpotje gast er altijd in! Super lekker !
Sucadelapjes! deze worden altijd te droog ook al zet ik ze op een sudderpitje met sudderplaatje op.
Wat ik als eerste ga maken is mijn stoofpotje alla Lenie.
Sudderlapjes, boemboe, extra veel uien, gerookte paprika, En dan 1 uurtje voor het eind krieltjes, verse spercieboontjes en champignons…..JAMMIE
Ik zou deze gebruiken om zeep in te koken…
Wat super leuk om deze kans te krijgen op de Slowcooker, ik heb er tot nu toe geen ervaring mee. Het lijkt me wel fijn om hier de heerlijkste gerechten in klaar te maken.
Ik zou er zoal hachee, stoofvlees en lamsbout in willen maken.
Zo’n pan in deze maat lijkt me fantastisch. Ik zou er graag Marokaanse kip in willen maken, heerlijk voor nu en wat overblijft invriezen voor een andere keer.
In sinaasappelsap geglaceerde worteltjes die zien er heerlijk uit!
Ik zou gaan voor de Pittige Indische rundvleesstoofpot, lijkt mij geweldig om uit te proberen in de Crock-pot.
Zeker ga ik rendang maken, een heerlijkke indonesische gerechten
My favoriete English stew
Oooooo echt? Wat super super leuk zeg Ik heb echt oneindig veel recepten die ik zou willen proberen!! Recepten van hier, maar ook recepten die ik nog van mijn Oma heb gekregen echte familierecepten met zoals Oma het altijd zei “haar geheime ingrediënten”
Ik zou beginnen met haar beroemde en beruchte stoofpot, zo lekker!!!
Hopelijk smaakt hij bij mij net zo lekker als bij mijn Oma
Ik ga in ieder geval kei hard duimen
Als ik de slowcooker win, zou ik als eerste een vispannetje maken, met verschillende soorten vis, garnalen, tomaten, knoflook, uien, als ik er aan denk loopt het water me al in de mond…
Graag maak ik kans.
Bouillon omdat ik dagelijks soep kook
Wat ik er in zou willen maken? Nou eerlijk gezegd, wat niet haha. Een slowcooker staat zo hoog op mijn wensenlijstje. Ik heb serieus al een apart mapje met allerlei overheerlijke recepten van pastasaus tot stoofvlees, Indische gerechten enz jummie jummie! Het lijkt me zo heerlijk om het ’s morgens aan te zetten, na het werk thuis te komen en hoppa het grootste deel van je eten is al klaar! Gemak dient de mens 😉 en ook nog eens overheerlijk! Hoor er in ieder geval hele goede berichten over. Oh ja Kip Pilav…lijkt me ook om te smullen!
Ik maak graag pulled pork maar doe dit nu altijd in de oven. Een slowcooker zou dus een fijne uitkomst zijn!
Ik zou er wel graag in willen bakken of een lekkere bonenschotel maken. Een herfstachtige stew of gewoon ouderwets gezellige tomatensoep. Lijkt me zo’n fijne hand hulp in de keuken!
Als ik zo gelukkig ben om de mooie slowcooker te winnen dan probeer ik als eerste je recept van chicken fajitas, lijkt me heerlijk!
Het lijkt me heerlijk om curry’s en stoofpotjes te kunnen maken! Dit past zo bij de herfst en winter! Ik waag een kansje!
Soep het is echt zo bijzonder eten kan als je blij bent of met een brok in je keel. Met de groete pan kan ook iedereen aansluiten en samen genieten. Heb al een stuk gelezen hoe krachtig of je boullion kan trekken.
Ik zou met het seizoen mee koken dus starten met pomoensoep ed
Ik zag deze topper bij mijn vrouw voorbij komen en dacht ik waag zelf ook een gokje in de hoop haar te mogen verrassen. Ze heeft het er zo vaak over! Ikzelf zou kiezen voor spareribs, heerlijk gekruid…heb er goede dingen over gehoord en ook onze 6 jarige topper is er dol op. Mijn vrouw gaat denk ik voor stoofvlees (ook heerlijk) en dat soort dingen. Oh wacht, kippenpootjes goed gemarineerd lijken me ook goddelijk of een overheerlijke pan snert. Dit cadeau is eigenlijk een win-win situatie. Een verrassing van mij voor haar en ik mag uiteraard mee smullen van de heerlijkheden die zij maakt. Fingers crossed!
Ik zou coq au vin maken. Dit gerecht roept zoveel goede herinneringen op, het is heerlijk en echt een familiegerecht! Mijn oma maakte vroeger pannen vol, de hele familie kwam eten aan lange tafels in de tuin. Samen met al mijn neefjes en nichtjes spelen en natuurlijk lekker eten. De traditie is nog steeds redelijk in ere, maar een echt lekkere coq au vin zoals oma die maakte, die hebben we nog nooit gehad. ,
Met deze slowcooker durf ik nog wel eens een poging te wagen!
Wat een gave winactie !!! Dit staat hoog op mijn verlanglijstje……ik zou denk ik zeker kiphachee en en kip kerrie stoofpotje maken en daarna experimenteren……nu maar heel hard duimen !!!!
Heerlijk geurende Indonesische RENDANG! Zo zacht en mals laten worden dat het op jentong zal smelten! Natuurlijk nodigen we oma meteen uit, want wie kun je nou beter een authentiek Indisch recept laten proeven dan de meester zelf? Geweldige uitdaging! Als minn rendang luktnin een slowcooker, dan lukt alles 😉
Succes met verloten, zag een heleboel zeer smaakvolle recepten voorbij komen, meteen een fijne inspiratie voor det avondeten morgen! Zonder slowcooker welteverstaan…..
In de familie gaat een recept rond met kip uit de slowcooker. Die zou ik heel graag willen maken.
Wauw zoveel mooie reactie’s geeft wel aan wat een top pan dit is.Ik doe heel graag mee voor de fantastische slowcooker
Volgens mij kan je er bottenbouillon in maken en dat zonder er naar om te hoeven kijken.
Ik denk dat een slowcooker juist heel erg geschikt is voor mensen met een druk leven zoals ik!
Oh wat een mooie prijs. Als echt Frankrijk liefhebber zou ik echt de coq au vin willen proberen te maken
Ik heb er nog geen, maar mijn vriendinnen wel en die zijn zo enthousiast. Lijkt me echt ideaal. Ik ben echt van de soepen dus het eerste wordt een tomatensoep!
de herfst komt er weer aan dan weer lekker stoofpotjes maken, zin in!
Ik wil graag de slowcooker winnen. Ik zou er chili con crane in maken. Lijkt me super handig want ik vaak laat thuis. Dan kan de slowcooker dus overdag zijn werk doen.
Als ik dan kijk hoe de regen tegen mijn raam slaat en hoor hoe de wind om ons huis waait krijg ik spontaan zin in, snert (erwtensoep) of een lekkere stoofsxhotel, hachee of zo.. heerlijke winterse gerechten voor mijn hele gezin om van te smullen
Ik wil een lekkere heerfststoofschotel met rundvlees gaan maken met deze geweldige slowcooker en een nieuwe manier van koken leren kennen!
heerlijk oma’s draadjesvlees
ik zou een heerlijk boeuf bourguignon maken!!! heerlijk
Wauw!! Wat een uitkomst zo’n slowcooker. Ik zou deze 6,5 liter slowcooker van Andrew James heeeeeeelllll graag willen winnen en het eerste wat ik zou gaan maken is: Hachee en daarna peen en uien en dan erwtensoep, goulashsoep…..en nog veel meer. Het water loopt me al in de mond als ik er aan denk.
ik zou van alles willen proberen! wij zijn echte bourgondiers en proberen alles uit.En met mijn drukke baan zou het ontzettend handig zijn.
Ik zou wel eens een rodekool willen laten stoven om te kijken of dat net zo lekker is als diepvries of uit pot.Daarbij zou ik heerlijk draadjesvlees willen.
Wauw wat een super leuke win actie! Ik zou heel graag de vegetarische soep willen maken met deze slowcooker en nog veel meer lekkere vegetarische recepten.
Lekker goulash maken!
Ik heb een aantal recepten op mijn verlanglijstje.
Ik denk dat ik ga beginnen met ouderwetse stoofpeertjes zoals mijn oma ze vroeger maakte. Ik krijg dit op het vuur echt niet voor elkaar.
Daarna is het tijd om een goed rendang recept te vinden en zelf een kruidenmengsel ervoor te maken. Het water loopt mij al in de mond :-).
Deze Slowcooker lijkt ons gezin echt ideaal!! Ik ga als eerst klaarmaken Gehaktballetjes in tomaten-champignonsaus!! Lijkt ons heerlijk!! De winter komt er weer aan dus stoof/stamppot tijd!!
Jan in de zak. Heerlijk!!!
Geweldig ik verheug me al op de heerlijke gerechten die je er mee kunt maken zonder moeite ook nog, ik ga deze post delen
Kip met citroen lijkt mij erg interessant.
Smoor en rendang mijn favoriete gerechten uit de indonesische keuken .mocht ik niet winnen heb ik wel even de smoor in . nee hoor ! Geintje
Ik ben hier niet bekend mee maar een stoofpotje lijkt me heerlijk!
Er staan zoveel lekkere gerechten op de site om met een slowcooker te maken. Ik zou graag de gesmoorde zalm en voorjaarsgroenten met crème fraîche en bieslook eens willen maken. En teriyaki rundvlees ziet er ook heerlijk uit. En de Indiaase korma van lam zou ik ook zeker willen maken. Kan gewoon niet kiezen.
Stifado de Griekse hachee heerlijk!
Heerlijk rundvlees met pompoen, echt weer voor.
Wow wat gaaf, zou graag het zuurvlees recept van mijn oma er in willen maken! Gaat denk ik Zo veel sneller!
Ik zou gaan voor kip langzaam garen in de slowcooker. Daarnaast zou ik er groentes bij in doen en zo een potje maken. Heerlijk!
Oeeeh lekker stoofvlees uit de slowcooker, heerlijk!
Groetjes Fenny
ik denk dat ik hier mee veel nog lekkerder eten op tafel kan zetten dan ik nu kook
Heerlijke paella
Ik zou graag Oma`s Hachee of Draadjesvlees zoals vroeger in de slowcooker gaan klaarmaken!
Ik kan eigenlijk niet kiezen maar als het dan toch moet ga ik voor de zoete aardappelsoep!
Vissoep
Wat een heerlijke recepten! Ik zou als eerst 1 van de pasta’s uit proberen en daarna op zoek gaan naar andere bijzondere lekkere recepten
Lijkt me super leuk om te winnen! En ik zou er om te beginnen wel een heerlijke Tinder goulash in willen gaan maken. Tijden geleden dat ik dat heb gemaakt.
*Runder goulash
Ik zou heel graag de ouderwetse hachee van mn moeder maken. Normaal doet zij er drie uur over….hoop met deze pan sneller klaar te zijn!
Ik zou graag een overheerlijke tajine willen maken!
Hachee!
Mmmm, heb er nu al zin in! 😉
Geweldige prijs! Thanks for the opportunity! 😀
Snert en hachee waar ik als kind mee ben opgegroeid. Maar ook heb ik al andere lekkere recepten zien staan die ik graag zou willen uitproberen. Zo komen we als gezin lekker de winter wel door.
Ik ga dan voor een heerlijk winters recept met draadjes vlees en uien.
Lekker runderwangen bereiden, ik heb een heerlijk recept maar nog geen pan dus zou het heel goed uitkomen.
Wat een gave winactie! Het eerste wat ik hier in zou maken is een lekkere Indiase lamscurry met kokosmelk! Favoriet hier thuis, dus meerdere blije gezichten!
Ik ben dol op gerechten die lang gesudderd hebben zoals hachee, draadjesvlees, rendang vlees, goulash, erwtensoep, bruine bonensoep etc. Deze mooie Slowcooker, geschikt voor een flink gezin, zou veelvuldig en dankbaar gebruikt worden hier thuis!
Ik ga direct voor spare ribs!!! De ideale pan die hier in de keuken thuis hoort. Dus kom heel graag kans maken ! Uiteraard op fb geliked en ook even gedeeld
Erwtensoep uit de slowcooker schijnt geweldig te zijn!!
Ik zou hiermee wel eens een cake of brood willen proberen. Ik weet niet of dat hiermee ook lukt maar het is het proberen waard.
Wauw het lijkt mijn echt een geweldig handige pan die ik graag zou willen winnen zou er heel graag lamsvlees met gedroogde pruimen en heerlijk sausje mee willen bereiden het lijkt mij een ideale pan daarvoor omdat dit vlees ook heel lang moet sudderen daarna opdienen met wat verse frietjes en met heerlijk marokkaans brood om op te eten doe graag mee nu maar hopen dat deze slowcooker misschien wel mij kant op mag komen.
ik moet er nog mee leren werken maar het lijkt me zalig voor mijn soepen en stoofpotten die zo lang op het vuur moeten staan en inmaak voor de diepvries
Van alles wat lekker zacht en gaar moet zijn , omdat mijn man dat anders niet kan eten …..
Heel graag zou ik de curry met pompoen en kip willen maken in de slowcooker. Hopelijk krijg ik mijn kids zo wel aan de pompoen 😉
MIjn vriend is gek van bruine bonen, ik zou hem willen verrassen met een heerlijk bonenrecept
ik zou graag een stoofpotje met rijst en rundvlees in willen maken.
rijst met stukjes kipfilet paprika,ui lekker gaaren en daarna ketchup met pindakaas
Ik zou graag Rendang, stoofpot maken
Spareribs of stoofvlees, zou deze echt graag willen hebben1
Even serieus, Welk gerecht niet?!
SUPER handig zo’n SlowCooker toch?! Heerlijke curry’s en pastasaus.. Alles..
Duimen maar! Wat gaaf.
Ik zou hier een mooie kip in bereiden, iets wat ik nu nooit doe omdat ik de tijd er niet voor heb! Dit zou ideaal zijn voor veel home cooked recepten die teveel tijd vragen
Paella,maar dan ook echt de echte Spaanse paella! Wil mijn mooie gezin hiermee verrassen! ♥
Peruaanse gerechten,daar is mijn dochter zo gek op. Peru alles is Peru,zit in haar hart.
Ik wil met dit geweldige apparaat een verrassingsgerecht voor haar maken,namelijk Ceviche! ♥
Surinaamse gerechten hier,jiiihaaaaaa!
Maak ik heel veel mensen blij mee,ik kook heel graag voor vrienden en familie!
We gaan beginnen met Roti…..
Limburgs Zuurvlees ……….. hmmm !!!
Ik heb er één en gebruik hem veel. Ik zou hem graag willen winnen voor mijn moeder. Die gebruikte tot een paar jaar geleden nog het petroleumstel van mijn oma.
De slowcooker is eigenlijk hetzelfde, maar dan in een modern en veilig jasje.
Wat ze er in zal maken. Dat varieert van stoofschotels, appelmoes, soep en éénpansmaaltijd. Dat komt bij mijn moeder wel goed. Ze heeft bijna 80 jaar ervaring.
dit lijkt me een heel aangenaam apparaat voor in de keuken,wauw!
Whoop, whoop dit is echt een uitkomst en is bij winnen een *Parel * in onze keuken, wat een mooie maar ook een leuke! 🙂
Ik heb het stappenplan doorlopen en ga duimen & hopen … of anders idd toch maar kopen 😉 Er zijn recepten in overvloed dus dat zit wel goed en deze ” beauty” lijkt me ook erg makkelijk in gebruik en zou hem daarom graag winnen zodat ik spoedig met testen mag gaan beginnen! .. maar nu eerst even delen met velen en beginnen met duimen #Duimen #Winnen #Kokkerellen #Genieten
ik maak heel graag kans!
Hmmm, indiase korma met lam! Of mijn eigen recept voor zeeuws vlaamse stoverij. Of misschien wel een recept van mijn vriendin in Oostenrijk, zij heeft al jaren een slowcooker en maakt de lekkerste dingen.
Hij staat al lang op mijn verlanglijstje maar ik kan het mij nog niet veroorloven hem te kopen. Ik ben aan het sparen maar zou ik hem winnen gaat mijn gespaarde geld op aan heerlijke ingredienten.
Heerlijke pulled pork, lapjes, rendang… ik krijg honger.
ik maak heel graag kans op de slowcooker zodat ik een overheerlijk stoof gerecht kan maken met gerookte kip paprika tomaat zoete aardappel uien knoflook en prijs .
Voor ons gezinnetje zou ik dit eerst willen uitproberen: https://www.onehandinmypocket.nl/2017/06/23/granola-uit-de-slowcooker/ <3 Zowel ikzelf, manlief en ons zoontje zijn dol op Granola! <3
Deze staat al zo lang op mijn verlanglijstje 🙂
Als pastaliefhebster maak ik dan in ieder geval een heerlijke bolognese saus
Jachtschotel met gestoofd rundvlees is heerlijk!
Wat een topprijs! Ik wil er allereerst een heerlijke ragout mee maken.
Ik wil er zo veel mee maken, maar curry madras mer kip is een van mijn favorieten.
Erg handig voor bijvoorbeeld eenpansmaaltijden.
Wat een heerlijke pan. Ik ga denk ik als eerste een goulash maken 🙂
Ik vind het alweer tijd worden voor een heerlijke erwtensoep!
Super leuke winactie! Ik zou lekker suddervlees met wijn en groenten willen maken…
Een slowcooker staat absoluut op mijn wishlist! Ik zou er graag een Indiase curry met lamsvlees en pompoen – uit de tuin van mijn ouders – in maken.
Ik doe heel graag mee, zou ik graag uit willen proberen, ben erg nieuwsgierig naar !!.
Groetjes Anneliese
Hoera; deze week hebben wij hier het erwtensoep en stoofpotjesseizoen weer officieel geopend. Heerlijk! Momenteel staat de hachee op het fornuis. Droom van een slowcooker, lijkt me echt superhandig!
ik zou er lekkere konijn in maken met appeltjes en in de saus doe ik flink wat curry en tomatenketchup zodat het pittig af smaakt
wat ik zou maken een lekkere hutsepot denk ik, zo kan hij lekker sudderen zonder dat ik het in oog moet houden, handig
ik zou er als eerste echt Limburgs zuurvlees in maken
Draadjesvlees, ze zeuren er hier al heel lang om
De koude dagen zijn begonnen, dus ik wil soepen zoals linzensoep en zoete aardappelsoep maken in de slowcooker.
Ik zou er heerlijke stoofvlees in maken, met bloemkool en aardappeltjes, hmmmmmm!
Prachtige pan – aan de slag met mijn dochter. Ze is 16, dus moet lekker leren koken (lees: ze moet mij leren koken, want ik ben 42)
In de winter zou ik er vaak stoofvlees in maken
Ideaal voor de nasi!
Zou deze slowcooker heel graag willen winnen om er heerlijke verse harira soep met rundvlees en veel linzen en kikkerertwen mee te maken heerlijk
Thaise kippensoep
Ik zou de slowcooker graag winnen om deze Bolognese saus te maken die er geweldig lekker uitziet!
https://www.onehandinmypocket.nl/2017/03/21/slowcooker-spaghetti-bolognese/
Ik heb al een Slowcooker (de 1,5l Andrew James) maar om pastasaus te maken is de 1.5l slowcooker veeeel te klein 🙂
In deze prachtige rode slowcooker die perfect bij mijn rode waterkoker past zou ik graag mijn Indische Stoof maken! Het favoriete recept van mijn gezin!
Hoi Bonnie!
Leuke winactie & inspiratietips, bedankt!
Een slowcooker staat al heel lang op mijn wensenlijstje.
Ik zou er graag spicy pulled chicken in klaar maken. Nog nooit gedaan, maar lijkt me dus echt superlekker!
Lieve groet,
Jip
Tjeeje wat een toffe pan!
Wat ik het eerst ga maken is goulash dat lijkt me heerlijk, kan eindeloos lang sudderen… en dan lekker langzaam opeten! Mmmmm
Quality time!
En natuurlijk ga ik me verdiepen in jouw recepten want die zullen vast nog veel lekkerder zijn!
Maar eerst beginnen met bekend recept.
Groetjes!
Ik weet helaas de naam niet maar het is een chinees stoofschotel met gedroogde inktvis heel erg lekker!
Oe! Ik heb de laatste tijd allerlei hele spannende gerechten gezien voor veggie pulled pork en dergelijke, die een enorme kooktijd hebben, die probeer ik graag in deze mooie slowcooker uit!
Wat een toffe actie!!!!
Zou heel graag een heerlijke goulash willen maken.
Of een andere lekker stoofpot. Mogelijkheden zijn eindeloos.
Al veel lekkere recepten gezien op de site.
Nu alleen nog een mooie slowcooker.
En dan ook nog eens een rode…prachtig!!
Lijkt me heerlijk om van je werk thuis te komen en dat je draadjesvlees gaar op je staat te wachten, .
Wat een leuke winactie! (maar goed dat ik na mijn vakantie nog even de gemiste blogs teruglees :)) We koken erg graag en proberen het liefst zo veel mogelijk nieuwe recepten uit. Helaas hebben we hier doordeweeks minder tijd voor. Ik zou de fajitas met kip maken, maar zelf jam maken (met aardbeien en frambozen van mijn dakterras) dat wil ik ook wel een proberen!
oooh mooie actie!!! Altijd al mee willen koken zelf wil ik heel graag babi ketjap maken ui de slowcooker schijnt erg lekker te zijn 🙂
Prachtig apparaat en in zo’n mooie kleur.
Zou mooi staan in mijn keuken.
Ik ben dol op heerlijke pastasauzen, dus die zou ik graag maken in deze slowcooker.
Ik doe graag mee en volg je op bloglovin.
Mexicaanse bonenschotel & ouderwets gezellige Bruine bonen soep. Lijkt me heerlijk maken met dit apparaat.
Oh, wat geweldig, mmmm lekkerrr. Slowfood is het lekkerste eten dat er is. Heerlijk zacht en alle ingrediënten zijn een geworden. Ik denk dat ik het liefst een eigen recept maak. Een lekkere slowfoodschotel met sucadelapjes, ui, knoflook, wortel, kaneel, ketjap, oregano, tijm, kruidnagel, laurier, gerookte paprika, nootmuskaat, zout en peper. Dan lekker heel wat uurtjes in de cooker. Even proeven en dan eventueel weer wat kruiden of bruine suiker toevoegen en weer een aantal uurtjes in de cooker. Ik ben eigenlijk een soort Swedish Chef. Ik haal mijn recepten meestal niet uit een boek, maar tover een beetje bij elkaar wat ik lekker vind en dat wordt eigenlijk altijd goed. Heerlijk.
Wat een gave winactie. Mijn man heeft Indische roots. Zou hem daarom dus ook gebruiken voor in ieder geval veel Indische recepten die lang moeten garen. Soto, rendang, gado gado, sajoer etc. Ook eten wij veel soep met rijst. Iets wat in Indonesië ook veel gedaan wordt. Bruine bonensoep, erwtensoep, groentesoep en tomatensoep. Daarnaast ben ik een groot fan van havermout ontbijtjes! Verder ben ik erg benieuwd naar de gevulde paprika uit de slow cooker. Heb gezien het verlanglijstje aan gerechten het idee dat er hier straks niet meer ‘normaal’ gekookt wordt hier in huis. 😉
ik zou indisch proberen
Wat een lekkere prijs!
Als moeder van 3 jongens met een eigen bedrijf schieten de uitgebreide avondmaaltijden er helaas gemakkelijk bij in.
Om daarvoor te waken zou een slowcooker een fantastische uitkomst zijn. Ik zou voor mijn gezin oa. de volgende maaltijden willen maken.
* Honing knoflook kip met groente
* Indo pulled pork
* Perzische runderstoof
* Kip Tikka masala
Hallo,
Wie heeft uiteindelijk de slowcooker gewonnen?
Hi Anja, wordt dit weekend bekend gemaakt 🙂 Groetjes Bonnie
Ben benieuwd!
Wel spannend!
Dank je voor het antwoord!
Vriendelijke groet,
Anja Woltering
Dit lijkt me een heel fijn apparaat in de keuken .
Zou als eerste hachee proberen te maken want dat vinden ze hier superlekker.
Ik zou voor de zwarte gaan en een heerlijke Indonesische rendang maken
Heerlijk hachee met rode kool lekker sudderen.
Ik ben me der in gaan verdiepen. hoe het werk en zo makkelijk het is. Ik zou als eerste Hachee maken. Daar zijn wij gek op. En dan verglijken of het dan net zo lekker is dan ik het maak op het fornus.
Zonder aarzelen: het allereerste wat ik zou maken, is boeuf bourguignon. Met zacht rundvlees dat uitreiking valt. En de zoetgestoofde wortel. Runner-up (eigenlijk nóg lekkerder, maar de Italiaanse variant van deze klassieker): stracotto. Met veel sjalot en rode paprika, zacht rundvlees. Beide gerechten smeken om een slowcooker, hoewel – eerlijk is eerlijk – de oven er ook wel raad mee weet. Toch is de slowcooker veel beter qua energieverbruik. En eerlijk is eerlijk: deze rode schoonheid is een sieraad in de keuken
Ik zou heel erg graag deze slowcooker winnen en heerlijk oud Hollands draadjesvlees maken
Dat lukt nu door de MS niet meer omdat ik niet zolang kan staan en kramp krijg van het roeren
Een slowcooker zou me enorm kunnen helpen in de keuken om oneindig veel lekkere en gezonde gerechten te kunnen maken,al genoeg voorbij zien komen toen ik ging kijken hoe ik mee kan doen om de slowcooker te winnen
Wat een geweldige slowcooker.
Ik zou hem graag winnen.
Voor soepen en heerlijke Indonesische gerechten te maken.
Natuurlijk ook omdat het gezond is om de slowcooker te gebruiken.
Kan ik mijn man ook nog koken leren.
Als ik zou winnen, dan zou het eerste een lekkere volle pot met draadjesvlees eruit komen, daarna pindakip en dan Kerrie kip, snert ook lekker oh krijg er zin in
Hoop dat ik win
Ik zou graag stoofvlees in bier willen maken voor onze vrienden die ons hebben geholpen met verhuizen.
Een heleboel zijn erg nieuwsgierig wat een slowcooker is en hoe het smaakt.
Lijkt me echt makkelijk voor in de keuken!
Ik zou er vanalles in maken! gehaktballen , soepje of lekker stoofvlees